Захисний чохол для смартфона. Як обрати?

Купуючи смартфон, ми доповнюємо його різними аксесуарами. Вибір різних аксесуарів для телефону просто величезний, але сьогодні ми розповімо тільки про одне з них. Звичайно першими після покупки смартфона ми набуваємо захисний чохол. Кожен хоче захистити свій новенький смартфон від випадкових несподіванок. Але чохли бувають різні не тільки за кольором і матеріалом. Різні чохли мають різні функції, одні захищають від падіння, інші від подряпин, треті від вологи і пилу.

Першими в нашому списку будуть скіни. Це звичайна наклейка, яка покриває кришку, екран і бічні частини смартфона. Вони прекрасно захищають пристрій від подряпин, але абсолютно даремні при падінні або при попаданні вологи. Зате малюнок наклейки може бути будь-яким і зробить ваш телефон індивідуальним.

Наступні чохли - накладки або як їх ще називають кришки. Гарні захищають пристрій від падіння, але тільки на рівну поверхню. Якщо ви упустите смартфон на камінь, то екран все одно розіб'ється. Накладки можуть бути виготовлені з різних матеріалів і можуть бути різних кольорів. Зараз величезною популярність набрали чохли з фотодруком. Вони дуже яскраві і оригінальні. У компанії mobb-e просто величезний вибір чохлів і аксесуарів для смартфонів. Ви обов'язково знайдете необхідний аксесуар для пристрою будь-якої марки і на будь-який смак.

Чохол - бампер є рамкою, яка захищає телефон по краях. Але це тільки на перший погляд. Насправді, при падінні на рівну поверхню ваш пристрій залишиться цілим, за рахунок виступаючих над поверхнею країв. Але від вологи або падіння на камінь він не захистити.

Чохол - книжка забезпечує вашому смартфону надійний захист, як при падінні, так і від подряпин. Але у покупців не користується великою популярністю. У століття цифрових технологій, коли всі кудись поспішають, на жаль такий чохол вкрай незручний. Але тут або зручність, або безпеку.

 Чохол для бігу, не дає особливої ​​безпеки. Він просто надійно фіксує пристрій на руці і виключає випадкове випадання телефону з кишені при бігу або фізичних вправах. Дуже популярний у любителів активного відпочинку.

Чохол - книжка з акумулятором. Такий чохол чудово підійде якщо ви багато розмовляєте по телефону, а можливості зарядити телефон протягом дня немає. Але через додаткового акумулятора він громіздкий. Якщо ви вирішили купити собі такий чохол, то при виборі зверніть увагу на ємність вбудованого в чохол акумулятора. Цей показник повинен бути в два рази вище ніж у вашого смартфона.

І останній на сьогодні це аквабокс. Він чудово захистить ваш пристрій від вологи. З таким чохлом можна не боятися користуватися смартфоном в басейні або на море. Так само ви зможете зробити фото і зняти відео під водою.

Який чохол підійде саме вам, вирішуйте самі. Ми розповіли вам про функції захисних чохлів.

02.03.2020